Kohene piletimüük

Meie toote abil saavad teie külastajad mitte ainult kohti broneerida, vaid ka näitliku ettekujutuse lavale avanevast vaatest.

Broneerimine ja ostmine

Kohtade valimine, nende broneerimine ja järgnev piletite ostmine toimub spetsiaalsel lehel kõigest mõne hiireklõpsuga. Kasutaja tasub ostu eest pangakaardiga või maksesüsteemi kaudu ja saab elektroonilise pileti kohe märgitud e-posti aadressile.

Veebipiletid

Iga pilet genereeritakse eelnevalt loodud šablooni põhjal automaatselt. Ostja saab selle e-kirjaga .pdf-vormingus ja võib selle soovi korral välja printida. Ainulaadne QR-kood on kasutaja autentimiseks ja kindlustab kaitse võltsingute ja kõikvõimalike pettuste eest.

Dünaamiline vaade

Meie toote abil saab ostja mitte ainult kohti valida ja piletite eest maksta, vaid ka juba enne sündmust hinnata saali suvalisest punktist avanevat vaadet lavale. Kirjeldatud funktsioonidega saate üksikasjalikult tutvuda ja neid ise testida jaotises «Demo».

Saali märgistamine

Paljude ürituste läbiviimiseks on saal vaja märgistada visuaalseteks sektoriteks (näiteks sõltuvalt piletite hinnast). Meie toote abil saate määrata istekohtade arvu ja maksumuse. Just selle teabe põhjal genereeritaksegi elektroonilisi pileteid.